Bahar Trendi! “Beyaz Eyeliner” nasıl kullanılır?


Bahar Trendi! “Beyaz Eyeliner”

Bahar Trendi Yeni trend alarmı! Bahar aylarında ve muhtemelen yazın da göreceğimiz “beyaz eyeliner”

Biraz farklı ve iddialı bir trend evet, ama bir o kadar da güzel. Siyahın karamsarlığından sıkılanlar için beyaz, iç açıcı, taze bir görünüm veriyor bizce. Bakalım siz sevecek misiniz..

Göz pınarlarına, göz içlerine, kirpik diplerine veya eyeliner olarak göz kapağına… Beyaz eyeliner’ı nasıl uygularsanız uygulayın bakışlarınızı aydınlatıp sizi daha parlak ve zinde gösterdiği kesin!

Beyaz eyeliner’ın en temel kullanım amacı, aslında gözleri daha büyük ve daha parlak göstermektir.

Bahar Trendi için Kural şu:
Göz içlerinize siyah kalem çekerseniz gözleriniz küçülür, beyaz kalem çekerseniz gözleriniz büyük görünür. Hatta göz içine kalem çektikten sonra, alt kirpik kenarlarına koyu renk far ile gölge yaparsanız gözlerinizde müthiş bir dramatik etki yakalarsınız. Bu, makyaj artistlerinin de sırrıdır.

Göz üstüne uygulanan beyaz eyeliner ise gözleri daha parlak ve canlı gösterir. Eğer kendinizi yorgun hissediyorsanız, bu gözlerinize hemen yansır. O yüzden görüntünüzü bir anda canlandırmak için göz üstüne beyaz eyeliner çekmek her zaman iyi fikirdir! Göz çevresi aydınlanır ve taze görünür.

Beyaz eyeliner’da likit ürünler olduğu gibi, kalem şeklinde olanları da tercih edebilirsiniz. Kalem formundakileri dağıtıp far gibi de yayabilirsiniz.

 

Bahar Trendi


Abla

Türkiye'nin en sevilen Kadın sitesinde, kaliteli yazarlardan "Abla" ismi ile köşe yazılarını yazan, etraftan köşe bucak gezip faydalanabileceğiniz yazıları derleyip toplayıp yazan bir ablanız.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir