Birini şıp diye tanımanın 7 işareti


Birini şıp diye tanımanın 7 işareti İlk kez tanıştığınız birinin karakteri hakkında bazı ipuçları yakalamak için, dikkat etmeniz gereken noktalar.

İlk kez tanıştığınız birinin karakteri hakkında bazı ipuçları yakalamak için, dikkat etmeniz gereken birkaç küçük nokta var. Bu noktalara dikkat ederek, karşınızdaki kişiyle samimi olup olmamanız gerektiğine hızla karar verebilirsiniz. Yapacağınız bu analiz, duygusal bir birliktelikte, arkadaşlıklarda veya işe alım süreçlerinde doğru karar vermenizde yardımcı olabilir.

El Yazısı

Yapılan araştırmalara göre, küçük el yazısı olan kişilerin daha utangaç, titiz ve eğitici oldukları, büyük el yazısı olan kişilerin de dikkat çekmeye çalıştıkları ortaya konuşmuştur.

Renk seçimi

Tercih ettiğimiz renkler, kim olduğumuz hakkında ipuçları veriyor. Siyah renkleri tercih edenler, hassas, sanatsal ve detaylara özen gösterirken, kırmızı sevenler, yaptıkları içi abartırlar. Yeşili seven insanlar sadık ve sevecen, beyazı tercih edenlerse örgütlü ve mantıklıdır. En sevdiği renk mavi olanlar istikrarlı, hassas ve başkalarına karşı saygılıdır.

Tırnaklar

Farkında veya değil bazı tekrar eden davranışlar, kişilik hakkında çok şey söyleyebiliyor. Saçları çekiştirmek, tırnakları yemek veya derinize çekiştirmek; sabırsızlık, hayal kırıklığı, can sıkıntısı ve memnuniyetsizlik olarak değerlendiriliyor. Bir araştırmaya göre, tırnaklarını yiyen insanları, mükemmeliyetçi ve sıklıkla gergin oldukları söyleniyor.

Ayakkabılar

Psikologlara göre , bir kişiyi yalnızca ayakkabılarına bakarak doğru bir şekilde tanıyabilirsiniz. Ayakkabıların maliyetini, stilini, rengini ve durumunu inceleyerek; geliri, siyasi görüşü, bağlılık derecesi ve yaşı gibi kişisel özelliklerinin yaklaşık% 90’ını tahmin edebilirsiniz.

Gözler

Gözleriniz ruhunuzun aynasıdır. Gözleriniz, ne düşünüp hissettiğinizi, haklı veya haksız oluşunuzu, sadakatinizi söyleyebilir. Çalışmalara göre , mavi gözlü insanlar, koyu gözlü insanlara göre daha fazla alkol tüketir. Sürekli göz temasından kaçınma da zayıf bir iradenin göstergesidir.

Dakiklik

Bir randevu ya da toplantı için ne kadar erken geldiğiniz veya ne kadar geç kaldığınız, kişiliğiniz hakkında olumsuz ya da olumlu bir izlenim oluşturabilir. Önemli bir randevuya geç kalmak, olumsuz bir izlenim oluştururken, erken gelmek başkalarının zamanına saygılı olduğunuzu, motivasyonu yüksek ve organize olduğunuz anlamına gelir.

El sıkışma

Güçlü bir tokalaşma, kendinden emin bir karakterin yansımasıdır. Bu tür insanlar, aynı zamanda dışa dönük olma, duygularını ifade etme olasılıkları yüksektir. Zayıf el sıkışması olan insanlarda güven eksikliği vardır ve her zaman bir zorluk çıkarmanın yolunu bulma eğilimindedirler.


Kıvırcık
Ağırlıklı olarak güzellik, makyaj kategorilerindeki yazılarımla öne çıkıyorum fakat her kategoride sizin bilgilendirecek yazıları derleyip siz okurlarımıza sunmaktan mutluluk duyuyorum beni takipte kalın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir