Hep İyi Yönlerini Konuşacak Değiliz Ya: Burçların Birbirinden Kötü Özellikleri


Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık… Tüm burçların kötü özellerini söylüyoruz!

Koç

Konu egoysa Koç burcu yüzünden canınız sıkılmış demektir. Buzdolabı kadar soğuk kadınların ya da kibirden kendini aşmış erkeklerin ortak buluşma noktası.

Size vereceği tavsiyeleri asla tükenmez. Sanki bir hayat gurusu, yaşamın tüm gizlerini keşfetmiş bir kişilik… Kendisini dünyadaki en akıllı kişi sanar. Ama heyhat “Durum gerçekte öyle mi?” Tabii ki değil. Çünkü yapmak istediği, eksikliklerini “Akıllı” görünmeye çalışarak kapatmak… Karşısındakini kırar ama asla bunu fark etmez. Gerçi fark etse de bir Koç burcunun gelip de özür dilediği çok nadir görülen bir olaydır!

Öfke, inatçılık, istediği her şeyi yapabilecek güce sahip olan ve bunun için bazen herkesi hiçe sayan Koçlar, çok çabuk duygu değişimi yaşayarak çevresindekileri yorarlar.


Abla

Türkiye'nin en sevilen Kadın sitesinde, kaliteli yazarlardan "Abla" ismi ile köşe yazılarını yazan, etraftan köşe bucak gezip faydalanabileceğiniz yazıları derleyip toplayıp yazan bir ablanız.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir